Podłogi drewniane – Koszalin

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości podłogi drewniane. Wychodzimy z założenia, że drewniane podłogi to inwestycja na długie lata, dlatego sięgamy jedynie po te, które powstają z najlepszej klasy drewna. Zaletą dobrej podłogi jest jej imponująca odporność. Wytrzymałość nie tylko na zużycie mechaniczne, które zawsze wiąże się z intensywną eksploatacją, ale też oddziaływanie wody, wilgoci, zmiennych temperatur i agresywnego chemicznie środowiska. Wszystko to sprawia, że nasze podłogi służą przez długie lata, zachowując piękno i świeżość niemal zupełnie nowych. Inną zaletą oferowanych przez nas podłóg drewnianych jest ich styl i walory estetyczne. Nasze podłogi doskonale komponują się nie tylko z wnętrzami klasycznymi i tradycyjnymi, ale też tymi nowoczesnymi i bardziej oszczędnymi w wyrazie. Dzięki temu możesz cieszyć się piękną podłogą wszędzie tam, gdzie masz na to ochotę. Dokładany też starań, by nasze podłogi były łatwe w montażu. Warto dodać, że obsługujemy klientów z Koszalina i okolic, ale nasza oferta dostępna jest również dla mieszkańców innych zakątków regionu.

Podłogi z deski barlineckiej

Wykonane w stu procentach z drewna deski barlineckie to rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Produkt ten dostępny jest w bardzo rozbudowanej gamie kolorystycznej, a ponadto w wielu wariantach wykończenia (deska lakierowana lub olejowana). Ciekawą propozycją są też podłogi z deski barlineckiej, której struktura uwypuklona jest przez szczotkowanie.
Deski dostępne są w różnych wielkościach, dzięki czemu można je też ułożyć np. jako parkiet. Możliwe są różne opcje montażu – klejenie lub układanie tzw. pływające. W ostatnim wariancie w razie przeprowadzki można zabrać podłogę z deski barlineckiej ze sobą, a następnie ułożyć w nowym lokum.

Podłogi z desek sosnowych

Klientom, którzy poszukują rozwiązań łączących piękno szlachetnego surowca z atrakcyjną ceną, oferujemy podłogi z desek sosnowych . Tego typu rozwiązanie wyróżnia się łatwością obróbki, piękną, ciepłą kolorystyką oraz wyraźnie widocznym usłojeniem. Odpowiednio zabezpieczona podłoga z desek sosnowych posłuży przez wiele lat, a łatwość przeprowadzania różnego rodzaju obróbek (szczotkowanie, olejowanie, postarzanie) sprawia, że może ona zmieniać się wraz z gustem domowników.

Oprócz podłóg z deski barlineckiej i z desek sosnowych, w naszej ofercie znajdują się też parkiety, które pozwalają tworzyć różnego rodzaju wzory na podłodze.

Adres

Bohaterów Warszawy 5
75-211 Koszalin
Polska
Kontakt

94 343 20 10
602 662 109 Dyrektor ds. Handl.
692 434 006 Kierownik Działu Handl.
784 078 667 Dział tarcicy
606 820 217 Dział płyt
606 820 203 Handlowiec
Godziny otwarcia

pon.: 08:00–16:00
wt.: 08:00–16:00
śr.: 08:00–16:00
czw.: 08:00–16:00
pt.: 08:00–16:00
sob.: Zamknięte
niedz.: Zamknięte
line2