Podłogi drewniane – Koszalin

Proponujemy podłogi drewniane, które wykonujemy w naszym składzie w Koszalinie. Drewno cieszy się niesłabnącą popularnością w wykończeniu i wystroju wnętrz. Wpływa na to nie tylko ich wyjątkowy wygląd, ale przede wszystkim właściwości. Podłogi z drewna to podłogi trwałe, solidne, odporne na uszkodzenia. Drewno znane jest nie tylko ze swojej trwałości – stanowi również naturalną izolację termiczną oraz akustyczną. Co ważne, podłogi drewniane można poddawać renowacji, dzięki czemu jest to inwestycja na lata. Są chętnie stosowane we wszystkich pomieszczeniach domowych, a także w hotelach, biurach, czy innych obiektach.

Jeśli zależy Państwu na pięknej i wytrzymałej podłodze, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Podłogi z desek sosnowych i świerkowych

Klientom, którzy poszukują rozwiązań łączących piękno szlachetnego surowca z atrakcyjną ceną, oferujemy podłogi z desek sosnowych oraz świerkowych. Tego typu rozwiązanie wyróżnia się łatwością obróbki, piękną, ciepłą kolorystyką oraz wyraźnie widocznym usłojeniem. Odpowiednio zabezpieczona podłoga z desek sosnowych posłuży przez wiele lat, a łatwość przeprowadzania różnego rodzaju obróbek (szczotkowanie, olejowanie, postarzanie) sprawia, że może ona zmieniać się wraz z gustem domowników. Podłogi drewniane doskonale komponują się nie tylko z wnętrzami klasycznymi i tradycyjnymi, ale też tymi nowoczesnymi i bardziej nowoczesnymi w wyrazie. Dzięki temu możesz cieszyć się piękną podłogą wszędzie tam, gdzie masz na to ochotę. Warto dodać, że obsługujemy klientów z Koszalina i okolic, ale nasza oferta jest skierowana do mieszkańców całego województwa zachodniopomorskiego oraz pomorskiego.

Ponadczasowe podłogi drewniane

Niewątpliwym atutem drewnianych podłóg jest ich ponadczasowy charakter. Drewno doskonale współgra z różnego rodzaju materiałami i surowcami. Drewno połączone ze szkłem, cegłą, metalem i beton tworzy ciekawą, designerską propozycję. Nie trzeba oczywiście przekonywać, że drewniana podłoga będzie pasować do każdego koloru wnętrza – zarówno do klasycznych bieli, szarości i brązów, jak i do nieco szalonego różu, czy błękitu. Drewno stanowi neutralną, uniwersalną podstawę do dalszej aranżacji.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego składu drewna w Koszalinie. Ofertę dedykujemy klientom z regionu, w tym z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Służymy profesjonalnym doradztwem i pomocą w wyborze najlepszego rozwiązania. Zapraszamy do współpracy!

Adres

Bohaterów Warszawy 5
75-211 Koszalin
Polska
Kontakt

94 343 20 10
602 662 109 e-mail : zdzislaw.tarczyluk@psdkoszalin.pl Dyrektor ds. Handl.
692 434 006 e-mail : ewa.lebioda@psdkoszalin.pl Kierownik Działu Handl.
784 078 667 e-mail : adam.wiklak.psdkoszalin.pl Kierownik Działu tarcicy
606 820 203 e-mail : aldona.sienkiewiczowicz@psdkoszalin.pl Handlowiec
Godziny otwarcia

pon.: 08:00–16:00
wt.: 08:00–16:00
śr.: 08:00–16:00
czw.: 08:00–16:00
pt.: 08:00–16:00
sob.: Zamknięte
niedz.: Zamknięte
line2