Sklejka wodoodporna antypoślizgowa

Jesteśmy sprzedawcą wysokiej jakości sklejki antypoślizgowej. To materiał, który znajduje szerokie zastosowanie w licznych sytuacjach. Sklejki antypoślizgowe powstają w procesie pokrywania sklejki wodoodpornej warstwą fenolową. Następnie film fenolowy pokrywany jest wzorem odbitej siatki drucianej, dzięki czemu całość zyskuje właściwości antypoślizgowe. Warto dodać, że brzegi sklejki są dodatkowo pokrywane farbą akrylową, co zwiększa odporność na przemakanie i zawilgocenie. Sklejki antypoślizgowe są odporne nie tylko na działanie wilgoci, ale też ścieranie. Gdzie sprawdzi się sklejka antypoślizgowa?

  • w transporcie – jako podłogi naczep oraz autobusów,
  • w magazynowaniu – jako podłoga kontenerów,
  • w budownictwie – jako platformy rusztowań,
  • w biznesie rozrywkowym oraz wystawienniczym – jako podesty, sceny i platformy,
  • a także jako budulec instalacji na placach zabaw oraz w parkach rozrywki.

Wymienione zastosowania to oczywiście pewien wycinek, ponieważ sklejki sprawdzą się bowiem w wielu innych sytuacjach. Warto dodać, że obsługujemy klientów w Koszalina i okolic, ale nasze wyroby są również dostępne w innych zakątkach Pomorza i Pomorza Zachodniego. Serdecznie zachęcamy do kontaktu już dziś!

Jakie są właściwości sklejki antypoślizgowej?

Znajdująca się w naszej ofercie sklejka wodoodporna antypoślizgowa ma bardzo praktyczne zastosowanie, dlatego warto oczekiwać od niej konkretnych cech. Jedną z najważniejszych jest trwałość – nasze produkty wykazują znakomitą wytrzymałość na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Warstwa fenolowa nie chłonie wody, dzięki czemu doskonale zabezpiecza drewno przed wilgocią. Jest również odporna na różnego rodzaju substancje chemiczne. Co istotne, łatwo poddaje się czyszczeniu, dlatego sklejka może zachować estetyczny wygląd przez długi czas nawet podczas intensywnej eksploatacji. Zachęcamy do zapoznania się również z pozostałymi produktami dostępnymi w naszym asortymencie, między innymi z tarcicą budowlaną oraz prefabrykowanymi elementami konstrukcji dachowych.

Klasy jakościowe sklejki wodoodpornej

Sklejka wodoodporna antypoślizgowa opisana jest przez klasę jakościową, która dotyczy wyglądu zewnętrznych fornirów. Jeden produkt może przynależeć do dwóch klas, jeżeli strony sklejki różnią się od siebie. Najlepsza sklejka przynależy do klasy B – jest oszlifowana i nie ma widocznych przebarwień oraz wad zewnętrznych. Sklejka w klasie BB także jest szlifowana, ale posiada nieliczne wady skorygowane wstawkami. Średniej jakości szlifowana sklejka z nieco większą ilością wad oznaczona jest klasą CP. Z przyjemnością odpowiemy na szczegółowe pytania dotyczące produktów z naszej oferty.

Adres

Bohaterów Warszawy 5
75-211 Koszalin
Polska
Kontakt

94 343 20 10
602 662 109 e-mail : zdzislaw.tarczyluk@psdkoszalin.pl Dyrektor ds. Handl.
692 434 006 e-mail : ewa.lebioda@psdkoszalin.pl Kierownik Działu Handl.
784 078 667 e-mail : adam.wiklak.psdkoszalin.pl Kierownik Działu tarcicy
606 820 203 e-mail : aldona.sienkiewiczowicz@psdkoszalin.pl Handlowiec
Godziny otwarcia

pon.: 07:00–16:00
wt.: 0700–16:00
śr.: 07:00–16:00
czw.: 07:00–16:00
pt.: 07:00–16:00
sob.: Zamknięte
niedz.: Zamknięte
line2