Wiązary dachowe – Koszalin

W naszej ofercie znajdą Państwo solidne wiązary dachowe. To prefabrykowane elementy, dzięki którym budowa wytrzymałego dachu jest szybka i łatwa. Jakimi zaletami cechują się nasze wiązary dachowe? Przede wszystkim są bardzo wytrzymałe. To niezwykle ważne, ponieważ dzięki temu możesz być pewny, że konstrukcja dachu będzie bezpieczna i komfortowa w użytkowaniu. Zastosowanie wiązarów zastępuje wylewanie stropu betonowego jest to metoda tańsza i łatwiejsza w wykonaniu. Nasz wiązary dachowe doskonale sprawdzają się jako konstrukcja dachów krytych rozmaitymi materiałami. Nie ma zatem znaczenia, czy użyjesz ceramiki, cementu, gontu, papy, trzciny, blachodachówki, blachy falistej, łupku czy płyty obornickiej.

Produkcja wiązarów dachowych

Do produkcji wiązarów dachowych używamy jedynie najwyższej jakości drewna.  Warto dodać, że dach zbudowany w oparciu o wiązary pozwala na wyzbycie się słupów wspierających i ścian nośnych wewnątrz konstrukcji. Co również istotne – dachy oparte o wiązary, choć prefabrykowane, projektowane są indywidualnie pod konkretny obiekt, stąd możesz mieć pewność, że zostaną dostosowane do określonych warunków. Nasze rozwiązania dostępne są dla klientów z Koszalina i okolic, ale zasięgiem działania obejmujemy praktycznie cały region.

Produkcja więźby dachowej wg projektu

Skład drewna PSD zajmuje się również produkcją więźby dachowej na indywidualne zamówienie. Na życzenie klientów wykonujemy gotowe elementy, między innymi krokwie, łaty, murłaty i  kontrłaty. Przygotowujemy prefabrykowaną więźbę do konstrukcji każdego typu. Jako producent więźby dachowej mamy pełną kontrolę nad wyborem drewna, dlatego możemy zagwarantować najwyższą jakość oferowanych przez nas elementów.  Drewno pochodzące z naszego Składu od lat sprawdza się przy budowie rozmaitych obiektów. Przykładamy ogromną wagę do jakości pozyskiwanych surowców. Więźba dachowa na życzenie naszych klientów  może być  zabezpieczona przed pleśnią, grzybami oraz owadami, oraz specjalna ochrona przeciwogniowa zmniejsza także reakcję naszych produktów na ogień.

Sprzedaż więźby dachowej w Koszalinie

Konstrukcja dachu jest niezwykle ważna dla kondycji całego budynku i bezpieczeństwa jego użytkowania. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na gotową więźbę dachową. Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania klientów nie tylko w zakresie jakości produktów, ale również procesu sprzedażowego. Jesteśmy otwarci na nietypowe projekty i precyzyjnie dopasowujemy elementy więźby dachowej do danych wymagań konstrukcyjnych. Zlecenia realizujemy tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Służymy fachową poradą w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań i pomagamy znaleźć rzetelną ekipę wykonawczą. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Adres

Bohaterów Warszawy 5
75-211 Koszalin
Polska
Kontakt

94 343 20 10
602 662 109 e-mail : zdzislaw.tarczyluk@psdkoszalin.pl Dyrektor ds. Handl.
692 434 006 e-mail : ewa.lebioda@psdkoszalin.pl Kierownik Działu Handl.
784 078 667 e-mail : adam.wiklak.psdkoszalin.pl Kierownik Działu tarcicy
606 820 203 e-mail : aldona.sienkiewiczowicz@psdkoszalin.pl Handlowiec
Godziny otwarcia

pon.: 08:00–16:00
wt.: 08:00–16:00
śr.: 08:00–16:00
czw.: 08:00–16:00
pt.: 08:00–16:00
sob.: Zamknięte
niedz.: Zamknięte
line2